Carrefour Haramidere AVM’den Sömestir Sürprizleri

turkiye_cocuk

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi sömestir’da minik ziyaretçilerine hem keyifli hem de heyecanlı bir yarıyıl tatili yaşatacak. 24 Ocak-1 Şubat  tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinliklerde minikler; korsan, denizci ve kızılderili kostümleriyle atölye çalışmalarına katılıp sürpriz hediyeler kazanacaklar.

 

Carrefour Haramidere AVM’den miniklere sömestir sürprizleri. Denizcilik atölyesinde, deniz taşıtları ve deniz canlılarını tanıyacak olan minikler; pusula, can simidi, dürbün ve can yeleği kullanımını da öğrenecekler. Atölye çalışmaları sonunda denizcilik sertifikası almaya hak kazanacak olan minikler Carrefour Haramidere AVM’de keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

Minikler, sömestir etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek “Korsan Gemisi” atölyesinde origami yapıp Kızılderili kostümleriyle katılacakları etkinlikte ise ok kullanmayı öğrenecek ve totem etrafında Kızılderili dansı yapacaklar.

Carrefour Haramidere AVM’nin miniklere en büyük sürprizi ise sevilen çizgi film kahramanı “Can” olacak. Carrefour Haramidere AVM, 25 Ocak Pazar günü “Can”ı minik hayranları ile buluşturacak.

Etkinlik Programı:

24 Ocak Cumartesi – Korsan Macerası
25 Ocak Pazar – Can Gösterisi
31 Ocak Cumartesi – Denizciler AVM’de
01 Şubat Pazar – Kızılderililer AVM’de

Tüm etkinlikler saat 14.00’te başlayacaktır.

Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi, 92.117 metrekare arsa alanı üzerine kuruludur ve 25.300 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Bünyesinde bulundurduğu CarrefourSA Hipermarket’in yanı sıra 39 seçkin markaya ev sahipliği yapan Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi, ziyaretçileri için rahat bir alışveriş ortamı sunuyor.

İstanbul Haramidere’de 2001 yılında hizmet vermeye başlayan Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi, iç mekanda çocuklara özel eğlence üniteleri, otopark alanında yer alan 2.000 metrekarelik karting pisti, 7.000 metrekarelik lunaparkı ve keyifli oturma alanına sahip terasıyla, ziyaretçilerine alışverişin yanı sıra, eğlenceli zaman geçirme fırsatı da sağlıyor.

Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi, toplam 1.331 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark alanlarının yanı sıra, ücretsiz müşteri servisleriyle de ziyaretçilerine kolay ulaşım imkanı sağlamakta ve çocuklu aileler için bebek odası, bankamatik, kuru temizleme, lostra hizmeti sunmaktadır.