Celestron Cosmos 90GT Uzayı Cebinize Sığdırıyor

Dünyanın tanıtılan ilk Wi-Fi destekli teleskobu Cosmos 90GT Wi-Fi, uzayı cep telefonunuza sığdırıyor.  Celestron Cosmos 90GT’nin sahip olduğu Wi-Fi teknolojisi sayesinde uzayda keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 120 bin kayıtlı gök cismini görebileceğiniz teleskop ile Ay’ın yüzeyini de rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz

Teleskop, mikroskop ve dürbün markası Celestron, uzayın bilinmezliğine Cosmos 90GT- Wi-Fi ile ışık tutuyor. El kumandası olmayan ve tanıtılan ilk tüketici ‘Go-To’ teleskobu olan Cosmos 90GT Wi-Fi ile derin uzay gözlemi yapmak çok basit. Akıllı telefon ya da tabletinize indireceğiniz ücretsiz uygulaması Celestron Cosmos, kullanıcının iOS/Android uygulamaları aracılığıyla Wi-Fi üzerinde teleskobunuzu kontrol edebilir, uzayı keşfe çıkabilirsiniz.

Wi-Fi özelliği ile tanımladığınız akıllı telefondan ya da tabletten kontrol edebildiğiniz Cosmos 90GT, hizalama yaparak içerisinde 120 binden fazla gökcismine ulaşabilirsiniz. 90 mm mercekli optik tüp, Ay, gezegenler ve tüm bulutsuz yıldız kümelerini gözlemlemenize olanak sunuyor.

Celestron Cosmos 90GT Wi-Fi teleskobun yanında bulunan lazerli bulucu dürbün, iki adet göz merceği 25mm (36x) ve 10mm (90x), aksesuar tepsisi ve yüksekliği ayarlanabilen tripod gözlem yapmanız için gereken tüm ihtiyacınızı karşılıyor. hepsiburada.com ve hobix.com.tr sitelerden alabilir veya en yakın Celestron bayi için eyb.com.tr bayiler bölümüne bakabilirsiniz.

Celestron Cosmos 90GT Wi-Fi Teleskop satış fiyatı; 750$ dır.