“Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” 23 Nisan’ı kutluyor

kom

Kurulduğu günden bu yana 136 yıllık deneyim, bilgi birikimi ve uzmanlığını tüketicilerle paylaşan Komili, tabiatın mucizesi zeytinyağını değişmeyen lezzetiyle sofralara taşıyor. Çocukların yaratıcılıklarını geliştirmek ve aşçılık sanatını daha yakından tanımaları için 18 ve 25 Nisan Cumartesi günleri “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” etkinliği düzenleniyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı özel düzenlenen etkinlik sırasında çocuklar, sağlıklı ve lezzetli Akdeniz mutfağını deneyimleyecekler.

Komili ve ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç işbirliğinde uzman eğitmenler tarafından düzenlenen “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” etkinliğinde çocuklar, hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de aşçılık sanatını daha yakından tanıyacak. Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde 18 Nisan Cumartesi günü ve Sapphire EKS Mutfak Akademisi’nde ise; 25 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilecek Akdeniz mutfağı atölye çalışmasına katılmak için 35 TL ödemek yeterli.

Çocuk şefler, eğlenerek pişirirken keyifle yiyecekler

6-12 yaş aralığındaki şeflere açık olan sağlıklı ve lezzetli Akdeniz mutfağı atölyesine katılacak minik şefler, EKS Mutfak Akademisi şeflerinin yönetiminde; ıspanağı çocuklara sevdiren ünlü çizgi kahramandan adını alan Temel Reis salatasının yanı sıra peynirli makarna yapacaklar. En sonunda ise yemeklerini pembe muhallebi ile taçlandıracaklar.