LEGOLAND® Dıscovery Centre, The LEGO® Movıe™ 4d Yeni Bir Macera İle Karşınızda

legolandEmmet, Çılgınstil ve arkadaşları LEGOLAND® Discovery Centre Istanbul’da yepyeni bir macerayla geri dönüyorlar! 4D efektlerle adeta maceranın içine dalın, siz de aksiyonun bir parçası olun.

Tamamı 3.000 m²’lik bir alana yayılan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul harika 4D filmleriyle de çok çekici. Şimdi The LEGO® Movie™ kahramanları ilk kez, sadece LEGOLAND®’lerde gösterime girecek yepyeni ve özel bir bölümde bir araya geliyorlar. Emmet, Çılgınstil, Unikitty, MetalBeard ve Benny’nin son The LEGO® Movie™’den sonraki maceralarını anlatan filmde yeni kötü karakter Lord Riskli LEGOLAND®’i “andıran” yeni bir tema parkı açma peşinde.

Kahramanlarımız üstün Master Builder yeteneklerine sahip sürpriz bir isimle bu kötü durumdan kurtarabilecekler mi? Bu film Warner Bros ile yapılan işbirliği sonucunda sadece LEGOLAND® ve LEGOLAND® Discovery Centre’lara özel olarak hazırlandı. Filmin Türkçe seslendirmesini Sercan Gidişoğlu, Burcu Başaran, Arda Aydın, Uğur Taşdemir gibi isimler gerçekleştiriyor. Bu harika kısa 4D film, rüzgar, sis ve daha pek çok efektle LEGOLAND® Discovery Centre Istanbul’da sinemaseverleri bekliyor. 4D sinema, LEGOLAND Discovery Centre’da hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından en büyük ilgiyi gören bölümlerden birini oluşturuyor. 4D sinemada her gün, her biri LEGOLAND Discovery Centre’a özel hazırlanmış 15 dakika uzunluğunda 3 farklı film oynuyor ve filmlerin ilk gösterimleri yıllık üyelik sahiplerine özel ön gösterimle sunuluyor.

LEGOLAND® Discovery Centre’da bir ailenin bir arada eğlenebilmesi için her şey düşünülmüş. İlk girişlerinde ziyaretçiler LEGO® parçalarıyla yapılmış 6 metrelik bir zürafa ile karşılaşıyorlar. Ayrıca bu harika merkezde 4D sinema ile hiç görmediğiniz filmleri izlemenin yanı sıra, Master Model Builder’dan LEGO® sırlarını öğrenebilir, MINILAND’de tanınmış dünya yapıtlarını görebilir ve çok daha fazlasını deneyimleyebilirsiniz.

#LEGOLAND® #DıscoveryCentre #TheLEGO® #4D