LEGOLAND DISCOVERY CENTRE’DA NİNJAGO RÜZGARI

LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’da iki hafta sonu boyunca hafta sonları Ninjago etkinlikleri rüzgarı esecek. 
(İSTANBUL-5.12.2015)- Tamamı 3.000 m²’lik bir alana yayılan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, sunduğu eğlenceli tema etkinlikleriyle 3-10 yaş arası çocuklu ailelerin buluşma noktası olmaya devam ediyor.
Birbirinden eğlenceli Ninjago parkurlarında yarışmak ve hep birlikte LEGO® parçalarından Ateş Ninjası Kai’nin dev figürünü oluşturmak için siz de LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’u 5-6 ve 12-13 Aralık tarihlerinde cumartesi pazar günleri ziyaret etmeyi sakın unutmayın. Kötülüklerle mücadele eden 6 cesur ninjanın yanında yer alıp macera aksiyon ve eğlence dolu bir günün tadını çıkarın. LEGO® Ninjago etkinliklerinde çocuklar, LEGO® parçalarından Ninjago modelleri oluşturmanın yanı sıra, bir ninja olabilmek için çeşitli görevleri tamamlıyorlar. Bu arada Türkiye’nin en büyük LEGO® konsept mağazasında favori Ninjago setine göz atmayı da unutmayın.
LEGOLAND® Discovery Centre’da Eğlence Sizleri Bekliyor
Aynı giriş biletiyle merkezin modern 4D sinemasında yepyeni bir deneyim yaşayacak, Master Model Builder’dan LEGO® parçalarının yapım sırlarını öğreneceksiniz. MINILAND’de İstanbul’un ve dünyanın sembol yapıtları göreceksiniz. Eğlenceli araba yarışları, canavarlara karşı puan kazanıp, prensesi kurtaracağınız Lazer Oyunu, eğlence merkezinin geri kalanına yukarıdan bakmak için çevirebildiğiniz kadar hızlı pedal çevirip yükseleceğiniz Merlin’in Çırağı ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. LEGOLAND®Discovery Center’da anne babaların ve çocuklarının bir arada eğlenebilmesi için her şey düşünülmüş.