Nesquik® ile LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’a gidiyoruz!

Çocukların bedensel gelişimleriyle birlikte Nesquik® “Geleceği Besler” lansman kampanyasının ardından, yeni promosyon kampanyasıyla çocukları LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’a götürüyor. Nesquik® böylece ailelere çocuklarıyla birlikte eğlenceli bir gün geçirme fırsatı sunuyor.

Nesquik®ile çocuklar, Türkiye’nin yeni eğlenceli öğrenme merkezi LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’da tamamen LEGO® parçalarıyla yapılmış LEGO® şehirleri keşfedecek, kendi yarıș arabalarını yapacak4 boyutlu sinema ile aksiyonun bir parçası olacak ve isterlerse prensesi canavarlardan kurtararak eğlenceli vakit geçireecekler.

Kampanyalı Nesquik® ürünleriyle LEGOLAND®’e giriş ücretsiz

Nesquik® bu kampanyayla, her 450 gramlık Nesquik® toz paketindeki etiketin  iç yüzünde yer alan şifre ile veya Nesquik® 6’lı süt ambalajlarından çıkan şifre kartıyla 01 Ocak – 01 Temmuz 2016 tarihleri arasında kullanılabilecek tek kişilik çocuklar için geçerli LEGOLAND®  Discovery Centre İstanbul giriş bileti hediye ediyor.

Kampanyadan yararlanmak için şifreli paketi veya kartı LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’a götürmek yeterli olacak. Yetişkinlerin ise sadece kendi biletlerini almaları gerekiyor.legoland

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul Turu çekiliş fırsatını kaçırmayın

Ayrıca çekilişle Nesquik®’ten 20 kişiye 2 yetişkin 2 çocuk için unutulmaz günübirlik LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul turu hediye edilecek. LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul Turu çekilişini kazananlar toplam 4 kişi olarak katılabilecekler. Kazanan talihliler gidiş-dönüş uçak ve otobüs biletleri, alan-LEGOLAND® Discovery Centre ve LEGOLAND® Discovery Centre-alan transferleri, LEGOLAND® Discovery Centre’da öğle yemeği, LEGOLAND® Discovery Centre ve SEA LIFE Akvaryum biletlerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek.nesquik

Günübirlik LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul turu çekilişine, 450 gramlık Nesquik® Toz paketlerinde yer alan şifre veya Nesquik® 6’lı Kakaolu Süt ambalajlarından çıkan karttaki şifre ile birlikte isim, soyisim ve adres bilgileri kelime aralarında birer boşluk bırakarak 6635’e mesaj atılarak ya da www.nesquik.com.tr’den ücretsiz kayıt formu doldurularak başvurulabilecek. Ayrıntılı bilgi kampanyalı ürün paketleri ve www.nesquik.com.tr’de yer alıyor.