Nesquik’ten çocuklara besleyici ve eğlenceli kahvaltılar!

nestle

Madagaskar Penguenleri

Nestlé® Nesquik®kahvaltılık gevrek paketlerinde!

 

Çocukların çok sevdiği Madagaskar Penguenleri oyuncakları Nestlé® Nesquik® kahvaltılık gevrek paketlerinde çocuklarla buluşuyor. Tam tahıl, 7 vitamin ve mineral içeriği ile çocukların güne sağlıklı, aktif ve zinde bir başlangıç yapmalarını sağlayan Nestlé® Nesquik®, Madagaskar Penguenleri hediyesi ile çocuklara kahvaltıyı daha da sevdirecek.

 

Çocuklara günün en önemli öğünü kahvaltıyı sevdiren Nestlé Nesquik kahvaltılık gevreklerin hediyesi Madagaskar Penguenleri topaçları ve kalem başlıklarıyla kahvaltılar daha da neşeli hale geliyor. Tüm dünyada çocukların severek izlediği Madagaskar Penguenleri’nin hediyeleri Nisan ayından itibaren Nestlé Nesquik kahvaltılık gevrek paketlerinde çocuklarla buluşuyor. Paketlerde Madagaskar Penguenleri topaçlarının 3 farklı çeşidi, kalem başlıklarının ise 4 farklı çeşidi bulunuyor.

 

Kahvaltı çocuklar için en önemli öğün

 

Çocukların sağlıklı gelişimi için kahvaltı çok önemli ve vazgeçilmez bir öğün. Çocukların sağlıklı büyümesine ve dengeli beslenmesine yardımcı olan Nesquik kahvaltılık gevrekler lezzeti, karşı konulmaz tadıyla çocukların en çok sevdikleri kahvaltı seçeneklerinin başında geliyor. 7 vitamin ve mineral içeren formülüyle Nestlé Nesquik, vücudun demir, kalsiyum ve çocuklar için D vitamini ihtiyacının karşılanmasına yardımcı oluyor. Tam buğdayla üretilen ve iyi bir tam tahıl kaynağı olan Nestlé Nesquik kahvaltılık gevreklerin bir porsiyonundaki kalsiyum günlük alınması gereken miktarın %18’ini (sütsüz), D vitamininin ise %19’unu karşılıyor. Nestlé Nesquik tam tahıllı içeriği ile de çocukların güne besleyici ve lezzetli bir kahvaltı ile başlangıç yapmalarını, okulda ve sporda kendilerini harika hissetmelerini sağlıyor.

Nestlé Nesquik ve hediyesi Madagaskar Penguenleri ile kahvaltılar hem besleyici hem lezzetli hem de çok eğlenceli…