SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR

Banat Türkiye’nin ilk diş fırça üreticisi olarak ağız sağlığı hakkındaki düşüncelerinden ve Kasım ayındaki Ağız Sağlığı haftası etkinliklerinden bahseder misiniz?
Sağlıklı bir beden için ağız sağlığı çok önemli. Çürük ve bakımsız dişler bir çok organımızı etkiler ve hasta yapar. Bu sebeple çocukluktan itibaren ağız sağlığımıza önem vermemiz gerekiyor. Bizde siz değerli çocuklarımızın bu alışkanlığı küçük yaşlardan itibaren kazanabilmesi için birçok eğitim etkinliği gerçekleştiriyoruz. Bu senede Ağız Sağlığı haftasında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’yla Türkiye genelindeki tüm eğitim parklarında gönüllü eğitmenlerin desteğiyle Ağız sağlığı eğitimi verdik. Toplamda 18.100 arkadaşınıza ulaştık ve eğitim verdik.

Çocuklar için yeni ürünleriniz var mı?
Elbette.. En son çocukların çok sevdiği vantuzlu tabanı olup; ayakta durabilen özel bir ürün ürettik. Bu ürünümüzün ismi Flip-Flap. Vakumlu ayağı sayesinde ayna önünde dik durabiliyor. Vakum etkisi de daha sağlam durmasına yardımcı oluyor. Bu ürünümüz üzerinde sevimli ahtapot ve kurbağa görselleri bulunuyor. Biliyorsunuz, bu sevimli dostlarımızında ellerinde ve kollarında vantuz etkisi bulunuyor.saglam-kafa-saglam-vucutta-bulunur1

Winx Club lisanslı ürünler dışında başka yenilikler var mı?
Biliyorsunuz, Winx Club lisanslı ağız bakım seti, diş macunu ve saç fırçası gibi harika ürünlerimiz vardı. Kısa bir süre once Winx Club’ın ıslak mendil ve ıslak havlusunu ve okul bakım setini çıkardık. Islak mendil ve ıslak havlu ürünlerimiz çocuklar için özel olarak paraben içermeyen, petek dokulu ve özel parfümü ile büyük beğeni kazandı.
Yakın bir zamanda çok güzel bir süprizimiz daha olacak. Sizlerin çok seveceği başka karakterleri ürünlerimize ekleyeceğiz.saglam-kafa-saglam-vucutta-bulunur2

Çocuklara buradan iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?
Öncelikle, tüm çocukların ağız sağlığına dikkat etmeleri ve günde en az 2 kez dişlerini fırçalamalarını ve düzenli olarak diş hekimine giderek; kontrollerini yaptırmalarını öneriyoruz. Unutmayalım, “Sağlam kafa, Sağlam vücutta”
bulunur.