Sevdiğiniz Karakterlerle Eğlenerek Diş Fırçalayın

banatDünya’nın en çok izlenen çizgi filmlerinden biri olan Winx Club’ın birbirinden sevimli karakterlerini Banat Ailesi’ne dahil ettiniz. Öncelikle bu birliktelikten doğan yeni ürünlerle ilgili bilgi verebilir misiniz?

Çocukların daha sağlıklı ve mutlu olmalarına katkıda bulunmak için sevdikleri karakterleri ürünlerimize taşıyoruz. Onun için çok severek izledikleri ve filmlerini de takip ettiklri Winx Club’ın ışıltılı dünyasını ürünlerimize taşımak istedik ve bizim BANAT markamızla sinerji oluşturmaktan çok mutlu olduk. Winx Club’ın en popüler perileri olan Ejder Ateşi gücüne sahip Bloom, Parlak Güneş perisi Stella ve Doğa perisi Flora’yı sizin için çok özel bir Ağız Bakım seti ve saç fırça serisi olarak hazırladık

Winx Club Ağız Bakım setinde neler var? Özellikleri nedir?

Winx Club perilerinin görsellerini taşıyan Ağız Bakım setimiz; diş fırçası, diş fırçasının ayakta durmasını sağlamak için pırıltılı özel bir kanat figürü ve 35 ml.’lik pembe, ışıltılı ve ciklet aromalı diş macunundan oluşuyor.

Peki bu karakterlerle bezenmiş saç fırçalarınızın özellikleri neler?

Banat olarak ilk lisanslı saç fırçasını Winx Club için yapıyoruz. Bloom, Stella ve Flora’nın görsellerini taşıyan, kız çocuklarının severek kullanacağı şirin mi şirin saç fırçaları rengarenk tasarımları ile dikkat çekiyor. Rahatlıkla kullanabileceğiniz ve el ergonominize uygun sap tasarımı ve saç diplerine zarar vermeyen özel yuvarlak uçlarıyla da saçlarını tararken, masaj etkisi de sağlayacak.

Banat’ın ürünleri adeta çocuklar için diş ve saç fırçalamayı daha zevkli hale getirmek için tasarlanmış. Çocuklar için ürün tasarlarken nelere önem veriyorsunuz?

Özellikle diş fırçalama alışkanlığı, çocuk yaşta kazanılması gereken ve yaşamımız süresince sağlığımızı korumada ve kişisel bakımımızda çok önemli olacak bir konu. Biz dişlerimizi çocuk yaşlardan itibaren ne kadar düzenli fırçalar ve onlara ne kadar iyi bakarsak, ömür boyu sağlıklı ve güzel görünen dişlerimiz olur. Üstelik daha güzel güleriz.

Sizin çocuklara buradan iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Evet, geleceğimizin teminatı siz değerli çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını içtenlikle kutluyor, tüm güzelliklerin siz sevgili çocuklarımızın olmasını diliyoruz.