Sıcacık karne hediyeleri FLO ’dan…

floTüm çocukları hayallerindeki rengarenk ve birbirinden sevimli modellerle buluşturan FLO, yarıyıl tatilinde de çocukları unutmuyor ve yüzlerce karne hediyesi alternatifi sunuyor. Pembe, kırmızı, mor, bej, mavi renklerinin ön planda olduğu FLO’nun çocuk koleksiyonu; spor ayakkabılar, yağmur çizmeleri ve sıcacık botlarla çocukları sevindiriyor.

FLO’nun birbirinden renkli ve sevimli modellerden oluşan kız çocuk koleksiyonunda yer alan bot modelleri; kürk, taş, zımba, fiyonk gibi göz alıcı detaylarla küçük prenseslerin adımlarına şıklık katıyor. Biker botlardaki zincir, zımba gibi asi detaylar büyüklerin modasını çocukların ayaklarına taşıyor. Yağmurlu günlerin en şirin kurtarıcısı olan yağmur çizmeleri FLO koleksiyonunda çocuğuna şık ve rahat bir karne hediyesi vermek isteyenleri bekliyor. Karlı havalar için kar botları da kalın tabanları, su geçirmeyen yapıları ve ayakları sıcacık tutan kürklü modelleriyle FLO koleksiyonunda yerini alıyor. Erkek çocuk koleksiyonunda yer alan botlar; cırt cırtlı ve bağcıklı modellerle çocukların kışın zorlu hava koşullarında yere sağlam basmalarını sağlıyor. Ben 10, Spider Man gibi çocukların çok sevdiği fantastik kahramanlar da FLO’nun spor ayakkabılarına ve yağmur çizmelerine eşlik ediyor.

FLO’nun 2015 Sonbahar/Kış Çocuk Koleksiyonu’nda yer alan modelleri görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.