Ürünler Yarışacak, Anneler Kazanacak

13 – 17 Ocak 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo Center’da gerçekleştirilecek Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı, bu yıl düzenlediği ilgi çekici ve renkli etkinliklerin yanı sıra, annelere ödül kazandıracak yarışmasıyla da hem firmaların hem de annelerin ilgi odağı olacak.

‘CBME & Baby Kid Store Tüketici Ödülleri (Consumer Awards)’ adı altında düzenlenen yarışma, 8 farklı kategoride gerçekleşecek. UBM ICC ve Baby & Kid Store dergisi tarafından düzenlenen yarışmaya firmalar, seçtikleri en özel ürünleriyle katılacak. Bebek arabası, mobilyası, oto koltuğu, taşıma ürünleri, en faydalı ürün gibi kategorilerde yarışacak olan ürünler, firmaların en güvendikleri ve dikkat çeken ürünlerini oylamaya sunmasıyla annelerin beğenisini ve güvenlerini kazanmaya çalışacak.

‘bebekfuari.com’ ve facebook.com/annebebekcocukfuari/ adreslerinden oylama sayfasına yönlendirilecek olan anneler, istedikleri kategorideki ürünlere oy verip,  beğendikleri ürünü zirveye taşıyabilecekler. Siteye girip oy kullanan ebeveynleri en mutlu edecek faktör ise; yarışma sonunda sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayabilecek olmaları. Çocuk ve bebek ürünleri sektörünün en önemli markalarından oto koltuğu, bebek arabası, mama sandalyesi gibi ürünleri hediye olarak kazanmak için annelerin yapması gereken tek şey; beğendikleri ürüne internet üzerinden oy vermek olacak.

Yarışmanın sonunda firmalar; hem annelerin güvenini hem de CBME Türkiye tarafından verilecek özel ödülleri kazanacaklar. Fuarı ziyarete gelen anneler ise; hazırlanan özel alanda ödül almış tüm ürünleri bir arada görebilme şansını da yakalayacak.

Sende vakit kaybetmeden http://www.baby-kidstore.com/anket/ adresinden oy kullan, en iyi ürünleri belirle, sürpriz hediyelere sahip ol!