Hem yüzde 50 indirim hem ekstra iki saat daha fazla eğlence!

KidzMondo’da Sihirli Çarşamba devam ediyor!

Çocukların şehri KidzMondo, sadece Çarşamba günlerine özel düzenlediği Sihirli Çarşamba kampanyasını uzattı. Her Çarşamba saat 15.00’ten sonra giriş biletlerinde yüzde 50 indirim var, ayrıca parkta eğlence iki saat daha fazla!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo büyük ilgi gören ‘Sihirli Çarşamba’ kampanyasını uzattı. Eğlence &öğrence şehri KidzMondo, kampanya kapsamında giriş biletlerinde Çarşamba günleri saat 15.00’den sonra tüm çocuklara yüzde 50 indirim uyguluyor. Her çocuk için bir yetişkin de yüzde 50 indirimden faydalanabiliyor. Ayrıca ekstra iki saat daha fazla eğlence sunuyor. Çocuklar yüzde 50 indirimli fiyatlarla giriş yaptıkları KidzMondo’da 15.00 – 20.00 saatleri arasında eğlencenin keyfini çıkarıyor.

Çocuklar meslekleri KidzMondo’da keşfediyor!

40’tan fazla meslek ünitesinin yer aldığı KidzMondo’da çocuklar itfaiyeciden doktora, inşaat ustasından moda tasarımcısına kadar akla gelen her mesleği çalışarak öğreniyor. Büyüklerin yaşamını deneyimliyor, hayatın ekonomik döngüsünü kavrıyorlar.